Trials

U15 Girls’ Trials

(1 trial per area)

Date Area Location Time
14th October North West Riding FA 10am – 2pm
14th October South East Bedfont Sports,
Middlesex
10:30am
11th November Midland Stafford Town 1:30pm
11th November South West Clifton College,
Bristol
12pm – 4pm
9th December Final Stafford Town TBC

U15 Girls North Regional Trial

Date: Saturday 14 October

Selected North squad: 

Name County Name County
1.ELLIE ETHERIDGE Lancashire 14.DAISY BOARDMAN Cheshire
3.JESSICA SIMPSON Lancashire 15.GEORGINA SPRAGGON Northumberland
5.LAUREN WOOD Lancashire 16.POPPY PRITCHARD Northumberland
2.LIERA SKELTON Durham 8.REBECCA BELL Durham
6.ELLA WILSON Northumberland 17.GRACE EDE Durham
9.TIGGI GENT Lancashire 7.LOIS GREENSLADE Northumberland
11.LILY PATRICK Cleveland 10.ARMANI MAXWELL Cleveland
4.AMARIS INCE Lancashire 12.REBECCA FERGUSON Northumberland

U15 Girls South East Regional Trial

Date: Saturday 14 October

Selected South East squad: 

Name County Name County
2.KEANNE JERVIER Essex 9.ALEXANDRA ASHLEY Buckinghamshire
3.AMELIE DAREY Surrey 10.KIERA VAN DER GEEST Middlesex
4.KATIE YOUNG Sussex 11.LEONIE TELFORD Essex
5.FREYA GODFREY Essex 12.LEYLA O’BRIEN Hertfordshire
6.BETTY BOOKER Norfolk 14.RUBY SEALY Essex
7.JESSICA WRIGHT Essex 15.SIENNA SHERMAN Essex
8.NICOLE MACKAY Sussex 16.LALINI KOLAS SALPADORU Middlesex
18.GEMMA WHITCHURCH Buckinghamshire 17.ELIZABETH WAY Norfolk

 

U15 Girls South West Regional Trial

Date: 

Selected South West squad: 

Name County Name County
 1.SAFFRON O`BRIEN Gloucetershire 11.JASMIN NASSAR Oxfordshire
2.FREYA JONES Hampshire 10.AIMEE CLAYPOLE Berkshire
3.EMILY WILSON-WHITE Dorset 9.TALIA SANDERS Oxfordshire
4.BROOKE ASPIN Somerset 20.GEORGIA  JENKINS Hampshire
5.CAITLIN YOULES Dorset 12.TIANA GREEN Gloustershire
6.BEBE SMITH  Dorset  14.ELLIE-MAY BELL  Somerset
7.MIA BRAIN Gloucetershire 15.MEGAN HARPER Berkshire
8.AMELIA DAVIES Gloucetershire 16.EMILY EDWARDS Somerset 

 

U15 Girls Midlands Regional Trial

Date:  Sunday 11 Novemeber

Selected Midlands squad: 

Name County Name County
3.ASIA DHILLON West Midlands 2.BOBBI JONES-LUMBERT Derbyshire
5.MIKAYLA WILDGOOSE Leicestershire 16.CHANOTTE FLETCHER Shropshire
12.OLIVIA HARNESS Humberside 7.POLLY BARROW Staffordshire
14.ISABELLE GALLEY Staffordshire 4.PHOEBE NICHOLLS Staffordshire
9.DULCI BINNS Leicestershire 10.MARIAM MAHMOOD West Midlands
15.ALORIGAIS ADAMS West Midlands 11.LAUREN WILSHAW Derbyshire
8.EVIE RABJOHN West Midlands 6.MOLLY PENTONY Leicestershire
1.LUCY MEAKIN Derbyshire 17.SASKIA MORRIS Leicestershire